Bazény

Bazény

Vlastnit bazén není už dlouho známkou luxusu. Pro mnoho lidí se stal neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu zvaného wellness. Přesto není mezi veřejností nouze o svědectví o náročnosti a složitosti jeho údržby, krátkosti využití, vysokých provozních nákladech atd.

Rádi bychom Vás ujistili a referencemi dokázali, že bazén zrealizovaný dle odborného návrhu respektujícího roky poznatků, zkušeností a norem, s využitím kvalitních komponentů, zařízení, pracovních postupů, odborným poradenstvím a následným servisem může být příjemným společníkem, vyžadujícím minimum péče a nákladů a naopak poskytujícím dlouhodobou radost z užívání, setkávání s rodinou či přáteli, hrátek s dětmi, to vše v soukromí vlastní zahrady či domu, ve vodě jejíž kvalita často předčí veřejná koupaliště.

Jsme připraveni poskytnout nezávaznou předrealizační konzultaci, zpracovat odborný návrh a následně zrealizovat fóliové, laminátové a železobetonové bazény s obkladem pro privátní i veřejné využití, ať už v exteriéru nebo interiéru. Samozřejmostí je následný záruční i pozáruční servis, prováděný jak v pravidelných intervalech, tak dle nutnosti samostatným servisním pracovníkem.

TECHNICKÉ ROZDĚLENÍ BAZÉNŮ