Vířivky

Kdo jsme?

Jsme firma kladoucí důraz na kvalitu a odpovědný přístup. Bazény a jejich technologické části realizujeme výhradně svými zaměstnanci stejně jako montáže zastřešení bazénů. Stavební části a obklady, vzduchotechniku, sauny apod. realizujeme pomocí specializovaných dodavatelů s dlouholetou zkušeností.

V případě požadavku na komplexní řešení včetně PD spolupracujeme se zavedenými projekčními kancelářemi a architektem.

Vířivky

Zkušenosti

V oblasti bazénů se pohybujeme od roku 1995, máme zkušenosti s realizacemi několika set bazénů v různých materiálových provedeních od plastů, přes fólie a lamináty až po železobetonové konstrukce s obkladem.

Neřešili jsme vždy jen výstavbu nových bazénů ale také rekonstrukce či modernizace, od jednoduchých v exteriéru po složité v rámci budov. Zkušenosti máme s realizacemi privátních ale i komerčních provozů.

Vířivky

Provozní servis

Jsme si vědomi toho, že každé dílo pro správné fungování potřebuje kromě odborného poradenství i odborný servis. Prevence vychází vždy levněji, proto upřednostňujeme servis v pravidelných intervalech dle servisních smluv, ale nezříkáme se ani servisu nepravidelného.

Servis nevnímáme jen jako službu pro zákazníka, ale také jako cenný zdroj poznatků, které přenášíme do nových zakázek. Servis provádíme jak v sektoru privátním tak veřejném.

Vířivky

Předrealizační servis

Bazén je dnes bohužel vnímán a často i prezentován jako naprosto jednoduchá záležitost, ať stavebně tak provozně. Odbornost je velmi často nahrazena obchodními schopnostmi, proto jsou stále častěji k vidění realizace, které nejen, že nevynikají kvalitou nebo životností, ale mnohdy jsou i zdraví ohrožující.

Naší ideou je předat zájemcům o bazén veškeré podstatné informace už před jeho realizací, aby se mohli zodpovědně rozhodnout pro správné řešení a nečinili tak pod pouhým nátlakem ve světle jednostranně výhodných okolností. Proto u nás vždy začínáme diskuzí a zasvěcením do dané problematiky, teprve poté následuje cenová kalkulace.

Vířivky

Kvalita a přístup podpořený referencemi

Investora nevnímáme jen jako zdroj příjmů a nehledáme za každou cenu cestu, jak jej získat líbivými cenami a slevami, které ve skutečnosti žádnými slevami nejsou. Investice do bazénu musí přinést dlouhodobý užitek, proto jsme přístupni pouze takovým řešením, které nepostrádají kvalitu a jsou dlouhodobě odzkoušené a přinesou spokojenost oběma stranám.

Že to není pouhá fráze, jsme schopní doložit obsáhlou referenční listinou.

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?