Vířivky

Vířivky

Nabízíme luxusní sortiment prvního českého výrobce masážních bazénů USSPA, s.r.o. Rodinná firma s devatenáctiletou tradicí a jedna z největších firem na evropském trhu je zárukou výjimečného designu, špičkové kvality a profesionální péče. USSPA vyrábí luxusní rodinná spa, termální bazény Swim Spa a rovněž vířivky do komerčních provozů.

Spa jsou masážní bazény uzpůsobené celoročnímu provozu převážně v exteriéru. Umístit je lze i v interiéru, mohou stát samostatně, být částečně nebo plně zapuštěná. Vířivky USSPA se vyznačují nízkou energetickou spotřebou a nenáročnou údržbou. Ceny zahrnují nejen plnou výbavu, ale také dopravu, instalaci a zprovoznění. Objevte kouzlo každodenní relaxace a hydroterapie. Záleží jenom na vás, zda si ji budete užívat pod širým nebem nebo třeba v zimní zahradě.

Ucelený sortiment USSPA zahrnuje spa pro každé použití:

Vířivky

Universum Spa

je hlavní produktová řada luxusních rodinných masážních bazénů.
6 modelů rozdílné velikosti, vnějšího tvaru a vnitřního uspořádání nabízí výjimečný design, který je navíc vysoce funkční. Součástí každé spa je nezvykle široká standardní výbava.

Zobrazit jednotlivé modely Universum SpaUniversum Spa - model COLUMBA
Universum Spa - model DRACO Universum Spa - model LYRA Universum Spa - model ORION Universum Spa - model PERSEA Universum Spa - model TAURUS
Vířivky

ComfortCLUB Spa

je řada šesti komerčních vířivek určených pro nejrůznější veřejné provozy. Zahrnuje 2 modely s integrovanými přepadovými žlábky umožňujícími použití termokrytu (vyjímečné u veřejných vířivek; výrazně šetří energii). Zejména Master přináší komfort známý z privátních vířivek do komerčních provozů. Další 4 modely mají klasické přepadové žlábky a hodí se do komerčních provozů i s tou největší zátěží (hotely, aquaparky atd.).

Zobrazit jednotlivé modely ComfortCLUB SpaComfortCLUB Spa - model ARENA
ComfortCLUB Spa - model DINO ComfortCLUB Spa - model DIVAN ComfortCLUB Spa - model MASTER ComfortCLUB Spa - model POLO ComfortCLUB Spa - model RONDO
Vířivky

Swim Spa

jsou termální plavecká spa s regulovatelným protiproudem pro rekreační i kondiční plavání. Vzhledem k celoroční využitelnosti bez nutnosti zastřešování jsou výhodnou alternativou klasických sezónních bazénů. Řada zahrnuje 2 modely lišící se rozměry a designem. Swim Spa jsou nově dostupná také v úpravě a s výbavou pro komerční provozy.

Zobrazit jednotlivé modely Swim SpaSwim Spa - model L
Swim Spa - model XL Swim Spa - model Swim Spa & Combi Spa
Vířivky

Combi Spa

je speciální rohová spa, která v kombinaci se Swim Spa M a Swim Spa XL tvoří výjimečnou domácí wellness zónu umožňující ideální podmínky pro plavání i plnohodnotnou komplexní hydroterapii.

Zobrazit jednotlivé modely Swim SpaCombi Spa
Vířivky

Happy Spa

je řada 6ti modelů dostupnějších privátních vířivek v originálním designu s hravým provedením v mnoha barevných kombinacích. Sestavte si svou vlastní spa a užijte si relaxaci v příjemně teplé lázni.

Zobrazit jednotlivé modely Happy SpaHappy Spa - model ASTON
Happy Spa - model BENJAMIN Happy Spa - model BOB Happy Spa - model MELIA Happy Spa - model NOEL Happy Spa - model SILVESTER

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?